Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
bez feisbuka,vai Pavlova ietekmes - es esmu pārliecināta kleitu nēsātāja, jo jau ļoti sen sapratu, ka kleitā es sev pievēršu vīriešu skatienus un ka manai dzīves kvalitātei , manai pašapziņai tas ir izsķiroši svarīgi.
Otra - tikpat būtiska lieta ir tā, ka dzīves laimi nosaka veselība , bet sievietes veselībai ir svarīgi, ka tā vietiņa vienmēr tiek pie svaiga gaisa. Lai cik banāla - bet man svēta patiesība.
Lūk, spiegel.de izlasīju rakstu, par kura ideju būtu vērts parunāt arī pie mums. Par to, ka krimināli tiek sodīti vīrieši mētelīšu virinātāji, bet ignorēti tie traucējumi , ko sabiedrībai - piemēram, man -rada sievietes demonstrējot plikās pakaļas - piemēram, noliecietos parunāties ar bērniņu un parādot pliku pakaļu, kuru atsedz džinsu zemā josta un šaurais stringu striķītis.
"Ich finde es problematisch, dass ein Mann sich von einer Frau nicht belästigt fühlen darf"Elisa Hoven ist Strafrechtlerin an der Universität Leipzig. Sie kritisiert, dass Frauen - anders als Männer - sich nicht strafbar machen, wenn sie sich öffentlich entblößen

https://www.spiegel.de/plus/exhibitionismus-uebergriffige-weibliche-sexualitaet-a-00000000-0002-0001-0000-000161216097?fbclid=IwAR3i6mPq6LNyojQB0Jctg4jutdu3Ut0Nx3J8rdIqe5aMO1rl5k6UVItK7xA

Anete Koknēviča-Kalderauska
pirms 4 gadiem
Ja pašcieņa balstās tikai uz izskatu vai vīriešu skatieniem, ko tur citu padarīt. Iesaku tomēr sākt sevī kultivēt domu, ka sevi var cienīt arī treniņtērpā, atgādinot, ka to, kas smadzenēs, neviens apģērba gabals nevar izkonkurēt.

Par to, ka bikses sievietēm tiek ražotas it īpaši neētros fasonos, tapēc nav vieta ne dzimumorgāniem, ne dibenam, ne jebkam citam (jo kabatās labi, ka košļene ielien), piekrītu, tik nedomāju, ka vienīgais risinājums tapēc būtu saldēt ikrus valkājot kleitas/svārkus.
Vispār jau tas “neestētiskais” pliko dibenu skats tiešu tur jau arī rodas - modes diktētos nefunkcionālos apģērbos. Mani gan sieviešu dibeni neaizskar, katrā gadījumā ne vairāk kā vīriešu, kas tieši tā pat redzami pietupjoties(tur gan laikam biežāk tiem, kam uzauguši puncīši, bet josta aizmirsusies, tad bikses šļūk uz leju).
P.s. Vispār fuj saukt svešu cilvēku ķermeņa daļas tik jēlos vārdos (pakaļas). Vai, kad runāsim par dekoltē, tad pieminēsim cičus? 

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Tas, ka man ļoti patīk, ja es patīku - automātiski nozīmē zemu pašcieņu un zemu pašvērtējumu?
IQ ceļās vai krīt vai staigāju treniņbiksēs vai kleitā ?

Meklēju, bet nevaru atrast - nesen spiegel bija raksts ar smukām bildēm par SVF direktori Kristīni Lagardu. Patiesībā raksta tēma bija par to, kā sievietēm izdzīvot un gūt panākumus vīriešu pasaulē. Un Lagarda bija piemērs. Un uzsvērts tika tāda eksperta viedoklis , kurš apgalvoja, ka visa pasaule ir pilna ar Lagardas līmeņa gudriniecēm, bet karjeru taisa Lagarda, jo viņa prot sevi pasniegt - tas ir - viņai patīk patikt. Sinhronās peldēšanas laikā izkoptais augums - tā tvirtums, stāja, iznesība un vienlaicīgi - elegance. Situācijā kurā vīrieties tērpies standarta žaketē un biksēs - izdzīvot spēj tikai ar savu prātu , tur sieviete ar savu izskatu glābj sevi ne vienu reizi vien.
Tas, ka Skaisto Helēnu no Agamemnona zobena cirtiena izglāba viņas kailo krūšu valdzinājums, ir matrica , kura nav atcelta un nekad netiks atcelta -lai kādas ideoloģijas, reliģijas vai kataklizmas mētā šo pasauli.
Skaidrs, ka ministrei Petravičai arī patīk patikt, bet ja salīdzinam Petraviču un Lagardu?
Diez vai komentāri vajadzīgi ....

Lagardas piemēru piesaucu tikai tāpēc, ka var arī tā veidot karjeru un ļoti sekmīgi. Izmantot savu izskatu, savu vēlmi patikt - manā vērtējumā nekādi netraucē ne intelektam, ne karjerai, tieši otrādi.
Merkele ir izteikts bikšu cilvēks , Meja pucējas uz nebēdu - esot kurpju fetišiste, bet Melāniju Trampu vai VVF biksēs neesmu redzējusi.
Jēliem skatiem, jēli vārdi - ir arī šerpāki - asāki vārdi -attiecīgi asākiem skatiem -
Mode piedāvā, katras gudrinieces izvēle ir pieņemt vai nē, te kā reiz ir tā intelekta izpausme - spraukties iekšā ciešās , plikās utt. drēbēs - jo lūk moderni, vai tomēr nē - jo ne gluži ētiski , ne gluži ērti utt. vai lēti utt.

Anete Koknēviča-Kalderauska
pirms 4 gadiem
Nu, tas jau pašsaprotami, ka IQ ne ceļ, ne grauj kāds apģērba gabals. Tas teksts, ka “dzīves kvalitātei un pašapsiņai tas ir izšķiroši svarīgi” nebija mans izdomājums. Tas secinājums, ka labāk balstīt pašapziņu citās vērtībās man tik no fakta, ka neglābjami visi novecosim.
Par to kā kura veido karjeru ar tvirtu augumu, vai nē, tas viss jau no jomas atkarīgs. Ir profesijas, kur sievietei neliek plusiņus tikai tapēc, ka uz viņu ir patīkami paskatīties. Bet katram jau tās vērtības un spriedumi savi.
Es gan nevaru piekrist apgalvojumam, ka mode parāda intelektu, varbūt drīzāk prioritātes. Tad jau sanāk, ka tie, kas apģērbam var atlicināt dikti mazas naudas un pērk, ko var uz atlaidēm, ir automātiski dumjāki.
Par tiem vārdiem noteikti nepiekrītu. Kaut kādai elementārai cieņai arī jāpastāv un tas, ka pati vēlies citiem patikt, nenozīmē, ka pārējiem tā ir prioritāte un ar tādu domu viņi kādam izrāda vai neizrāda savas ķermeņa daļas. 

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Anete, mans mērķis nav Jūs saraudināt. Ja nepatīk par to manu vēlmi patikt, tad pieņemiet, ka runa ir par vēlmi tikt mīlētai. Es saprotu tīri labi, ka patikt un mīlēt nav viens un tas pats un ka dziņas pēc seksa un varas ir pamatinstinkti, kamēr mīlestības alkas nosaukt par instinktu būtu banāli un neinteliģenti ....un tomēr - man ir izšķirīgi svarīgi patikt,pat ja pamatā tās būtu pārpsīlētas alkas vēl un vēl un vēl miljonsreižu vēl saņemt apliecinājumu, ka mani mīl. Tas nenozīmē , ka esmu tas tantuks , kas allaž turas uz galvenās ielas un konsekventi ķer visu garāmejošo skatienus un tomēr ...man patīk patikt.
Protams, ka cilvēka izskats lielā mērā demonstrē cilvēka prātu, pasaules uztveri, domāšanas veidu , labklāības līmeni utt. Pirms gada biju Kannās un man iznāca saruna ar kādas viesnīcas galveno menedžeri - viņas uzdevums esot bijis sagaidīt un izmitināt grupiņu VIP cilvēku no Holivudas - miljonāri un lēmumu pieņēmēji. Protams, ka bariņā šortainos bārdainos puišos viņa neatpazina gaidāmos viesus. Nervozējusi, ka viesi kavē ,kamēr tie stāv viņai blakus un gaida viesnīcas pārstāvi.
Es gan negribu ticēt, ka šāda tendence nostiprināsies - izcelties, būt skaistam - tā ir pati daba, tas pats cilvēka pamatinstinkts. Es patiešām zinu no galvas to netflixa filmu par Paradīzes putniem.
Kā apģērbs , tā valoda ir cilvēka prāta liecinieces. Arī par to es varētu rakstīt un neaizrakstīties. Piemēram, es uzaugu ģimenē, kurā abi vecāki nāca no represēto ģimenēm, mamma bija absolūti paklausīga režīmam, savukārt, ome - ja arī bija saucama par kristieti - tad tikai par Jaunās Derības kristieti. Neatceros no visa kopābūšanas laika ar savu omi - viņa nomira, kad man bija 22 gadi - ka viņa kaut reizi , kaut jel ar pušplēstu vārdu būtu izteikusi kādu negāciju vispār. Tādi vārdi kā - man nepatīk, tas ir slikts, vai tas ir ļauns - tādi tiesājoši negatīvi vārdi viņas valodā nebija iedomājami. Arī mana mamma mani audzināja nejaukties, netiesāt - nebūdama kristiete - būtībā arī tikai Jaunās Derības garā.
No kurienes manī šī Vecā Derība - acs pret aci, zobs pret zobu - vārds pret darbu, darbs pret vārdu - nezinu. Bet nemēģiniet man pārmest, ka es pakaļu saucu par pakaļu - vai vulgāru uzvedību apzīmēju vulgāriem vārdiem. Arī varas eliti es lamāju asā krievu matrožu lamu valodā un ne par kādu naudu ,ne kādu principu dēļ es to neieskaitīšu sev kā grēku.
Mana necieņa ir sekundāra, pirmās necieņu izrāda tās sievietes vai tie vīrieši, kuri uzskata, ka viņu pliko, sasvīdušo , nemazgāto dzimumorgānu demonstrēšana ir pašsaprotami normāla lieta. Tā tāda brīvība uz manas brīvības rēķina

dzimmijs13
pirms 4 gadiem
Paldies, interesanti. Ok, skaidrs "Man patīk domāt, ka enerģija, ko es piesaistu, uzvelkot bikses, ir viennozīmīgi sievišķa un jutekliska", bet vai drīkst pajautāt, (bez ironijas, tiešām nesaprotu), ko domā tās sievietes, kuras staigā ar legingiem? Vai arī tos uztver kā bikses?

Elizabete Lukšo-Ražinska
pirms 4 gadiem
Legingi ir nenormāli ērts apģērba gabals. Atšķirībā, piemēram, no apspīlētām džinsenēm vai plandošiem svārkiem, kas var ieķerties divriteņa spieķos. Turklāt legingi ir arī ļoti praktiski. Staigājot ar legingiem, tu jūties brīvi un nedomā par neko - tik ērti tie ir.

dzimmijs13
pirms 4 gadiem
Paldies!
Un jāatzīst, smuidrām dāmām arī lieliski izskatās.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!