Rihards Vītols "Mežs".
 
Aktualitātes
22.09.2023

Dabas muzejā atklāj paplašinātās realitātes izstādi "SensUs"

Komentē
0

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā atklāta izstāde "SensUs. Paplašinātās dabas kultūras" ("SensUs. Augmented Nature-Cultures"), kas tapusi sadarbībā starp "RIXC" Latvijā un "NAIA" Vācijā. 

Augmentētās realitātes izstādē "SensUs" ir apskatāmi astoņi virtuāli mākslas darbi, kuru autori ir mākslinieki no Rīgas un Karlsrūes (Vācija) – Jung Eun Lee, Isabella Münnich, Anna Manankina, Jurģis Peters, Sabīne Šnē, Rihards Vītols, Zane Zelmene. 

Izstādes kuratori Daria Mille, Rasa Šmite un Raitis Šmits aicināja māksliniekus izmantot augmentēto realitāti (AR), lai padarītu redzamus neredzamos procesus pilsētas dabā, pētītu simbiotiskās attiecības starp sociālajām un ekoloģiskajām sistēmām, kā arī izsekotu urbānās dabas vēsturiskajām attīstības trajektorijām un atklātu laikmetīgos dabas kultūras krustpunktus pilsētas ainavā.

"SensUs" mākslas darbi ir virtuāli 'pieredzami' Latvijas Nacionālajā dabas muzejā un pilsētvidē, izmantojot SensUs Art platformu, ko ikviens var lejuplādēt savās viedierīcēs.

 "SensUs" iztāde Latvijas Nacionālajā dabas muzejā būs apskatāma no 21. septembra līdz 24. septembrim. Savukārt mākslas darbi apmeklētājiem Rīgas pilsētvidē būs pieredzami no 21. septembra līdz 11. novembrim. Vairāk informācijas par izstādi mājaslapā

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!