maljorka
pirms 6 gadiem
Kāda ir šī raksta jēga?

Aivars Andersons
pirms 6 gadiem
Jūsu personīgās antipātijas, protams, ir jūsu pašu ziņā, taču tā sudzistiskā attieksme gan šauj drusku pār strīpu. Diezin vai jums kāds atvainotu seksismu, homofobiju vai rasismu, tāpēc diezin vai jūsu literārā "atvainošanās" spēj pretendēt uz to vieglumu, kāds tai tekstā piešķirts.

Acīs krīt, ka esat rakstā pazaudējis pašu galveno - cūku. To cūku, kurai ir savas intereses un vēlme dzīvot. To cūku, kuras esamības noteicējs jūs varat būt tikai vardarbīgā veidā un tikai par spīti ētiskiem argumentiem (nevis saskaņā ar tiem). Un šai cūkai nav nekāda sakara ar speķiem, leģioniem vai pat ar jums.

Droši vien drusku izglītotākā sabiedrībā dzīvniekus neslaktētu pa labi, pa kreisi. Un droši vien jūsu sudzistiskie uzskati kristu acīs tieši ar savu diskriminējošo iedabu, nevis ar literārajiem aspektiem. Par nelaimi mums un cūkām, mēs esam aizkavējušies vardarbīgu un netaisnīgu tradīciju gūstā. Un savā rakstā jūs esat šīs tradīcijas vēstnesis. Un vai tik jūsu vārds nav leģions?

avral avral
pirms 6 gadiem
Šo rakstu varētu pārrakstīt, "cūkas" vietā ieliekot, piemēram, "nēģeris" vai "čigāns". Viņi arī mēdz smirdēt.
Varu saprast kulturālos, ekonomiskos, diētiskos vai citus iemeslus, kāpēc cilvēks nekļūst par tā dēvēto dzīvnieku tiesību aizstāvi vai veģetārieti, bet šis spriešanas veids man šķiet ārkārtīgi patmīlīgs un pašizdabājošs. Atvaino.

akmens
pirms 6 gadiem
Latvijā nav citu problēmu, kā runāt par cūkām, jo tās noveda mūs tur, kur mēs esam - mēslos. Nevienai partijai nav rīcības programmas, как Латвии из говна на кочку выскочить?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!