Rihards Apsītis
pirms 4 mēnešiem
Nepiekrītu tam, ka "nekustamie īpašumi un bankas konti Rietumos šādā ziņā neko nenozīmē" neatbilst īstenībai. Krievijas elitei ir būtiski, lai sankcijas neskartu viņu labklājību.

Dzintars A
pirms 4 mēnešiem
Nekas tā meapvieno Krieviju kā sankcijas, kuras arī ir sava veida uzbrukums!
Sankcijas apvieno Baltkrieviju ar Krieviju!
Liberāla demokrātija sašķeļ/sanaido savu sabiedrību, jo liberāļi ir aizmirsuši cieņu pret konservatīvo! "Liberālā demokrātija" šajā gs. ar tiesu varu un agresīvām personībām ir likvidējusi demokrātiju!

Gan Bei
pirms 4 mēnešiem
Konservatīvie vienkārši beidzot dabū pa galvu par rasismu, seksismi, mizogīniju, augstprātību, nespēju risināt samilzušās sabiedrības problēmas, tolerances trūkumu, nespēju pieņemt jaunas kārtības un visiem citiem grēkiem.
Un pats labākais - vairs nekad nebūs "tā kā kādreiz".
Laipni lūgti!

Dzintars A
pirms 4 mēnešiem
Varbūt zini kādu laika biedru, kuram "progresīvās" personības ir atņēmušas tēvu un/vai māti?
Cilvēka atbrīvošana, kuras bija jāveic personas brīvības dēļ sen jau ir sasniegta - tagad pseidoliberāļi realizē vājprātu, jo nespēj dēļ iegūtās varas apstāties.

Šis liberālais murgs: A = B un B = A Rietumus novedīs pie milzīga posta, jo kādus burtus es tagad uzrakstīšu, kā to lasīt, ptoti: izlasi: AA vai BB!?
Varbūt es uzrakstīju AB vai BA? Kas ir pietrūkst prāta lietot: C?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!