Gatis Priede
pirms 3 gadiem
Tirliņi!

Pakāsa savu valsti. Tagad ar saviem "pazor pazor" saukļiem domā atgūt zaudēto?
Smieklīgi! Tur viss ir tik ielaists, ka ka vienīgā recepte ir bruģis, Molotova kokteiļi un degošas riepas. Ja ne vispārējs pilsoņu karš. Un ja pat ne iejaukšanās no ārienes. Kā tas bija vajadzīgs 1945.gadā Vācijas gadījumā. Kur praktiski nepastāvējā nekāda opozīcija.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
FB arī var izlasīt ļoti daudz interesanta.
Lūk, par Klišāna teikto, ka viņš uzreiz gribējis atdraugot citādi domājošos, es domāju, ka būtībā ar to viņš noliek sevi uz tā paša plauktiņa , kur Lepēna. Tas pats - ja ne ar mums, tad pret mums.
Zīmīgi, ka neviens , nekur , nekad neraksta - veidojam diskusiju klubu -aicinam liberastus un liberastu nīdējus pie viena galda un runājam. Ja būtu vecie laiki, tad nevis atdraugotu , bet šautu vai vismaz kautos.
Lūk, kur ir patiesā problēma. Es uzskatu, ka visi tie komentāri pret notikumu apspriešanu Krievijā ir kā sekas tam, ka Latvijas sabiedrībā nenotiek mūsu pašu problēmu apspriešana .

Nu nevaru pateikt smukāk un precīzāk , kā to RL intervijā ir pateicis Pipins - Čikādas univers profesors - ka katrai sabiedrībai ir absolūti vajadzīga pašrefleksija, paškritika, pašapziņas purināšana, paskatīšanās uz sevi spogulī.

Mana svēta pārliecība ir tā, ka mums LATVIJĀ - iznīcinot sabiedriskos medijus tas ir nozagts un ka tauta šūmējas par tā trūkumu - tādā neapzinātības, tādā varbūt patt zemapziņas līmenī.

Atkārtojos - pirms mani aicina sāpēt par citu problēmām, es girbu izsāpēt un risināt savas, lai spēcīga un gudra palīdzētu tam citam.
Tagad es visu šo info par Krieviju uztveru tādā zemiskā līmenī - lūk, skatieties , cik krieviem slikti iet, re kā tos tur sit.
Valdis Klišāns
22 h ·
Pēdējā laikā FB diskusijas liecina, cik daudz mums Latvijā savu ultranacionālo sīko „Mariju Lepēnu”. Gandrīz pie jebkura FB posta par Putina autoritāro režīmu, Krievijas nacgvardes un omon nežēlīgo rīcību, apspiežot jaunatnes protestus Maskavā, Pēterburgā u.c., būs aptuveni šāds komentārs”…jā, BET Latvijā geji, sorosīti, liberasti…paskatieties paši uz sevi, pirms kritizēt Krieviju utt.”. Nav retums vulgāra un agresīvi draudoša komentāra valodas forma. Pirms neilga laika biju nolēmis viņus iekš FB atdraugot, bet padomājis, nolēmu vēl to nedarīt izzinošu motīvu vadīts. P.S. Es te nerunāju par tipiskiem interneta troļļiem bez profila datiem un troļļiem raksturīgajiem izgājieniem.

Aris Liepins Vispār jau nekāds labais simptoms tas nav, ka pēdējos gados Krievijā strauji apgriezienus uzņēmusī propagandas mašinērija savu ražu pļauj arī Latvijā starp latviešiem. Ar manāmu sakarību- jo līmenis primitīvāks un aprobežotāks, jo lielāka misijas apziņa komentēt un izpausties. Kopējās tendences līdzīgas- padomijā viss patiesībā bija visnotaļ jauki. Krievi atnāca, un nevis grāva (kā tagad), bet cēla. Visiem viss bija, dzīvojām saticīgi, nezagām...(Vai ne??!) Bezmaksas medicīna, izglītība...Izsūtīšanas, ekspropriācijas, šaušanas; vēlāk- dzelzs priekškars, rusifikācija, visaptverošais deficīts utt. utjp. - nenozīmīgi sīkumi uz kopējās labklājības fona. Gorbačovs (viņš viens!) to visu Amerikai pakāsa...Tālāk- Pasaule ir bipolāra. Viss ļaunums nāk no Amerikas, kam pretī stāv diženā, cēlā Krievzeme ar mugurkauloto prezidentu aukšgalā. Kur Amerika atnes postu un iznīcību, tur Krievija gatava sniegt palīdzīgo roku. Latvijā- NATO/ ASV okupācija- kā tēvocis Sems vēlēs, tā Latvijas valdība steigsies darīt. Un Eiropa- gejropa- vispār mūsdienu Sodoma un Gomorra. Liberāla līdz idiotismam. Tradicionālā ģimene ar vīru un sievu tiek noliegta, tai vietā ļaujot uz nebēdu trakot LGBT, kuri bez žēlastības savā izvirtībā ievelk lielāko svētumu- bērnus. (Apm. šādas vadlīnijas.) Dažiem ar to pietiek. Citi sludina Lielo Nelaimi no augstākiem plauktiem- cionistu, Masonu u.c. Slikto Puišu nelietīgās spēles, kuri ar cilvēciņiem izdarās apm. kā ļauni bērni ar spēļmantiņām. Rotšildu un Rokfelleru ļaundarības. Viens pats Soross jau vien, kā rādās, Latvijai paguvis nodarīt vairāk posta par atomkaru.Skumji tas, ka šāda truluma pietiek, un tas ir agresīvi uzbrūkošs. Un šī tendence ir augusi pilnīgi paralēli ar propagandas mašinērijas stiprināšanu Krievijā.

Andris Polis Aris Liepins Ganīšanās nav pieņemama diskusiju forma nevienā jautājumā pat tad, ja ptetējie uzskati ir pilnīgi nepieņemami.Jā katrs cīnītos par savu ideju realizāciju, nevis lamātu pretējo uzskatu pārstāvjus, dzīve mainītos uz labo pusi visās jomās.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Un es patiešām nezinu, kas ir bezatbildīgāks - valsts, sabiedrība vai paši vēsturnieki , kuri klusē par visu to, ko būtu varējuši mums izstāstīt, lai mēs būtu gudrāki. Un nevis - kā jau viens te rakstīja - savstarpēji rējušies , kamēr karavāna - iet uz priekšu

Just Me
pirms 3 gadiem
Diez, cik no šiem "nabadziņiem" 2014. gadā priecājās par to, ka "Berkut" apšāva cilvēkus Kijevā un tika okupēta Krima? Navaļnija viedokli šajā, kā arī Gruzijas 2008. gada kara jautājumā, cerams, neesat piemirsuši? 

Kolapse
pirms 3 gadiem
Ceru, ka kaut kad drīzā nākotnē atradīsiet laiku izlasīt arī pašu rakstu.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
oj seksīgie satoristi - visiem uzbudinājums par Krieviju un Putinu, un pilnīga vienaldzība, lai neteiktu nāvējoša garlaicība , kad krievi dala varu Rīgā, vai naciķi sāk tirgoties par koncertzāles miljoniem ....
''Tirgošanās Rīgas domē: Saskaņa atbalstīs Burovu, ja Vladovai un Bergmanim tiks vicemēru krēsli..."
Un vēl es domāju , ka putins , protams, slinko - būtu atbraucis uz Latviju - kā mums bija vēlēšanās - klusi mierīgi - iespēja balsot netika dota desmitiem tūkstošiem cilvēku - plānas putas uzmetās un noklusa un miers - kā ir tā dzīvojam

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Nav mazliet par ātru sākt svinēt piektdienu ? Šitā jau var nesagaidīt vakaru.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
pamēģiniet vēlreiz, šitas nav asprātīgi

Valts Anders
pirms 3 gadiem
Jūsu pirmajā teikumā, cienītā, ir divu komatu par daudz, bet divu citu trūkst. Nav labs stils. Par domu nemaz nerunājot.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
lūk , lūk - terorizēt manos tekstos manas interpunkcijas brīvību, tam jums laiks un labpatika vienmēr būs, bet padomāt par ideju , ko vēstīju - to nē, to jūs negribiet
lūk, tā arī ir tā bēda , kuru liec zem akmeņa, kar kaklā, vai met upē - viņa nerimstas un kremt tik un tā

ko darīt, tādi laiki - tikai pa gaisu vai pa putekļiem pelavās -

Valts Anders
pirms 3 gadiem
Es padomāju par 'ideju' (kā es rakstīju - 'domu') arī. Gaužām trolliska tā man likās, nelāga. Tas arī viss, nekā cita tur neatradu.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Jā, mēs viens otru nevērtējam - princips viens - ja neesi ar mums, esi pret mums. Kā dabā sugu daudzveidība postu vien rada, tā cilvēku sabiedrībā viedokļu daudzveidība ne pie kā laba nevienu nav novedusi.
Bet trollis , kremļa trollis es esmu sekmīgs, ļoti pat.
Kamēr te raudiet par krievu protestantu ciešanām - RUSSIA TODAY iemēģināja raidīt no LTV1 studijas , bet Rīgas un Latvijas tūristiem tirgojam Putina kungu slavinošus suvenīrus. Nu labi, labi , piekrītu - tās tādas ārišķības.
Daudz būtiskāk, ka mums izdodas saglabāt demogrāfijas līknes lejupeju, palielināt abortu skaitu , paturēt medicīnas pakalpojumu nepieejamību un tad visa tā veiksmīgā nodokļu reforma. bet ko es te velti laiku tērēju - no savām pozīcījām jūs mūsu panākumus taču redziet vēl labāk - tā kā , piekrītu - vajag tik rakt un mēs uzvarēsim

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
svētdien biju vienā cilvēku un visusvēto pamestā kultūras piemineklī - 18.gs. baznīcā, ar saglabājušos iekārtojumu un pat ērģelēm. Lūk, kultūras un vēstures un mākslas pieminekļiem, arī tiem, kuri iet bojā un būtu jāglābj steidzamības kārtā, valsts nekādas nodokļu atlaides netaisa, toties , kā nesen lepni ziņoja LTV1 - Krievijas investoriem Latvijā, valsts steidzamības kārtā nodrošina dažādu nodokļu , dažādas atlaides.
Putina kungs gan bažījas, ka esmu pārāk gaisīga un pavirša, tomēŗ tomēr - panākumi ir nenoliedzami ... nav ko kautrēties kādreiz sevi arī paslavēt :)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!