Aktualitātes
10.10.2019

Cēsīs notiks pirmās bezatkritumu dienas

Komentē
0
Saglabā

11. un 12. oktobrī Cēsīs norisināsies pirmās bezatkritumu dienas "Cēsis Tīri. Labi.", kuru laikā pilsētas iedzīvotāji un viesi tiks iepazīstināti ar bezatkritumu dzīvesveida principiem.

11. oktobris būs veltīts uzņēmēju izglītošanai – Cēsu izstāžu namā notiks seminārs par piedalīšanos pašvaldības Zaļajā publiskajā iepirkumā, kā arī saruna par videi draudzīgu un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, savukārt vakarā Cēsu bērnu un jauniešu centrā bez maksas varēs noskatīties dokumentālo filmu "Cilvēks bez ietekmes" (2009), kas parāda vienu gadu amerikāņu rakstnieka un vides aizstāvja Kolina Bīvena (Colin Beaven) un viņa ģimenes dzīvē, pēc tam kad viņi izlemj īstenot eksperimentu – neatstāt ietekmi uz apkārtējo vidi.

Savukārt 12. oktobra programma paredzēta Cēsu iedzīvotājiem un viesiem, un tās ietvaros dažādās vietās pilsētā notiks lekcijas un diskusijas par bezatkritumu dzīvesveida ieviešanu un ar to saistītām tēmām, iedzīvotāju darba grupa, kuras laikā tiks diskutēts par Cēsu iedzīvotājiem svarīgiem jautājumiem saistībā ar vidi un potenciālajiem risinājumiem pašvaldībā, darbnīcas un meistarklases pieaugušajiem un bērniem, izrāde-darbnīca bērniem "Plastmasas huligāni", kā arī nobeiguma programma ar dejām.

Bezatkritumu dienas ir daļa no Cēsu pašvaldības un biedrības "Zaļā Brīvība" pilotprojekta "Cēsis Tīri. Labi.", kura mērķis ir padarīt Cēsis par bezatkritumu pilsētu.

Plašāku programmu un informāciju meklējiet feisbukā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!