Marta avens
pirms 6 gadiem
Tā kā pats esmu nenopietns, neko nopietni neuztveru :)))))
Priekā!

Marta avens
pirms 6 gadiem
Nāve ir varena lieta!
Lai ķermenis varētu atJAUNoties, daļai šūnu jānomirst. Ķermenī notiek nemitīgs nāves un dzimšanas cikls.

Pārnesot šo domu uz ārējo pasauli - nekas nebremzē cilvēka attīstību kā stagnācija. Eh, tur var līdz daudz kam aizdomāties! Arī līdz tam, ka ja nekas JAUNS nenotiek, nāve ir izeja, lai veidotos atJAUNotne.

akmens
pirms 6 gadiem
Šarls Bodlērs rakstīja: ja dzejnieks nebrīnas par to, uzrakstīja, tad ko viņš grib no lasītāja. Šo s vārdus es minēju vienā recenzijā par trijiem dzejnieku darbiem 2003. gadā un uz mani palika nikns pat tāds adekvāts cilvēks kā Jānis Baltvilks. Iegaumē, filozof, ka māksla ir stila jautājums, bet stila jautājums ir morāle. Perlofa teica: kas tai Bodlērā ir? Nav brīnums, jo skolots muļķis ir dumjāks par muļķi neskolotu.
Bodlērs Latvijā nav populārs tāpēc, ka viņa darbu tulkojumi ir slikti. Bodlērs bija ne tikai ģeniāls dzejnieks, bet arī ģeniāls filozofs - LAI NĀVE, BET KA TIKAI KAS JAUNS. Bodlērs saskatīja Po Krauklī to, kas viņam prāta aptumsumā lika lūgt palīdzību Jēzum Kristum, Svētajai Jaunavai Marijai un Edgaram Po. (Viņš bija neārstejami slims). Piebildīšu, ka Giijoms Apolinērs dievināja Šarlu Bodleru, viņš mācēja atšķirts dievišķo no spriedumiem par to.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!