Foto: Unsplash.com
 
Aktualitātes
26.03.2019

Bez telefoniem, alkohola un skaļām sarunām notiks pirmais "Klusuma festivāls"

Komentē
0
Saglabā

"Klusuma festivāls" būs divu dienu vasaras notikums Liepājā 16.-17. augustā, un tas norisināsies gan jūras krastā, gan aizsargātā teritorijā – priežu ieskautajos Dienvidu fortos. Tā būs apzināti veidota mierīga un akustiski muzikāla koncerta vide, kurā festivāla viesi varēs uz laiku atkāpties no aktīvās ikdienas.

Lai festivāla atmosfēru netraucētu tehnoloģijas, divu dienu garumā festivāla apmeklētāji tiks mudināti izvairīties no mobilo telefonu un citu līdzīgu ierīču lietošanas, savukārt, lai aicinātu cilvēkus atpūsties, esot pie pilnas apziņas, festivālā nevarēs lietot alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Tāpat festivāla teritorijā tiks lūgts skaļi nesarunāties un ievērot klusumu. "Mēs saprotam, ka laiku pa laikam jāapstājas un jāatiet no visa ierastā, jo tas nepieciešams dzīves līdzsvaram un radošuma vairošanai. Tā ir iekšēji garīga prakse, kas cilvēkiem nav sveša un tomēr ikdienas darbībās piemirsta," raksta festivāla organizatori.

Pirmajā festivāla teritorijas pusē uzstāsies dažādi mūziķi, sniedzot mierīgus un akustiskus koncertus, lai veidotu mijiedarbību ar festivāla vidi. 16. augusta atklāšanas vakarā uz kalna skatuves uzstāsies operdziedātāja Inese Galante klaviermeistara pavadījumā, Shipsea, Ralfs Eilands, grupa "Baraka" ar Denisu Paškeviču, savukārt 17. augusta rīts iesāksies ar Ainara Mielava akustisko koncertu, kā arī, dienai ritot, uz kalna skatuves uzstāsies Sergejs Jēgers, grupa "Triana Park", Kaspars Zemītis, Jānis Stībelis, Ieva Akuratere, Kārlis Kazāks un Arstarulsmirus.

Tāpat dažādas aktivitātes, piemēram, orientēšanās spēle, dzejas lasījumi, mūzikas klausīšanās, norisināsies Liepājas pludmalē, priežu mežā un kāpās, savukārt otrajā festivāla teritorijas pusē organizatori aicinās apzināti atpūsties 18 ha lielā dabas teritorijā – doties pastaigās, sauļoties vai gulšņāt šūpuļkrēslos.

Vairāk informācijas par festivālu tā mājaslapā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!