dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Kasims - bet protams ka aptaujas ir subjektīvas jau pēc definīcijas, izvēlēties varam vien no piedāvātajiem variantiem.
Ok, par atšķirību starp rakstnieku un autoru - doma, ka autors var būt arī kā "idejas autors", bet ideju realizē, tas ir, uzraksta cits? Ja atmiņa neviļ, pirms dažiem gadiem līdzīga ķibele šķiet bija Dimiteram ar Nilu Saksu, kur arī brēca ka esot idejas autors. Nu, tad jau loģiski ka aptaujātie labprāt vēlētos būt autori, jo kāda vaina, pasēdēt kafejnīcā, gudri pamuldēt, un... Rakstīt varētu būt daudz grūtāk, kā jau iepriekš komentārā norādīja cienījamā Rukšānes kundze.

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
"Līdzās visam citam rakstniekam ir jācenšas savā pusē dabūt vismaz kādu "viedokļu līderi"" - nu, taisnību sakot, arī "negatīvs viedoklis" var būt laba reklāma, piemēram, Dena Brauna nebūt ne tik labais "Da Vinči kods", savai popularitātei lielā mērā varēja pateikties Vatikāna muļķīgi skaļajai pretestībai. Un cits šā rakstnieka darbs, "Inferno" - par daudz aktuālāku, sabiedrībai nozīmīgāku, pat sāpīgāku tēmu ne kā tikai par par viena galilejieša iespējamajiem pēcnācējiem - nekādu anti reklāmu nesastop, līdz ar to nepamanāmāks.
Bet domāju, ikviens kurš aizrautīgi lasa grāmatas, klusībā vismaz pafantazējis par iespēju pašam kaut ko uzrakstīt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!