m Idodoh
pirms 9 mēnešiem
GATAVA MANA PĀRBAUDE


Mani sauc Džeremijs Santoss no latvijas. Es sazinājos ar Hosē luisa kungu par uzņēmējdarbības aizdevumu 40 000,00 euro apmērā, pēc tam man vēlreiz riskējot, jo biju tik ļoti izmisis dibināt uzņēmumu Vislielākais pārsteigums, ka aizdevuma summa tika pievienota manam bankas kontam 12 stundu laikā bez spiediena saņemt aizdevumu. Es biju pārsteigts, jo sākotnēji biju krāpniecības upuris! Ja jūs interesē saņemt jebkādu aizdevuma summu un jūs dzīvojat jebkurā valstī, es iesaku jums sazināties ar Mr.Jose luis aizdevumu pa e-pastu: [email protected]

Hong Kong
pirms 1 gada
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju tiešsaistes apstiprinājumu,
* personīgais aizdevums
* uzņēmuma aizdevums,
* automašīnas aizdevums,
*studenta aizņēmums
* Biznesa aizdevums,
utt ..... mēs piešķiram no 1000 līdz 60 000 000 USD. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkurai vietai pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

Financial Service Offer
pirms 1 gada
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via ([email protected]) whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Thanks

MarcyLand Loans
pirms 1 gada
Sveiki,

Musu uznemums piedava dinamiskus tiešsaistes aizdevumus, kas sastav no vairak neka 2 miljoniem aiznemeju. Tas dod jums iespeju apstridet un dominet, lai sanemtu aizdevumu vismaz 3 000,00 eiro un maksimali 300 000 000,00 eiro apmera

Vai esat domajis par likumiga aizdevuma aizdeveja iegušanu, kur velaties ieguldit atkartoti pec daudzam dividendem? Nemiet vera, ka mes piedavajam aizdevumu ar zemu procentu likmi 2% gada vai menesi. Tomer mes piedavajam plašu finanšu pakalpojumu klastu privatpersonam un uznemumu ipašniekiem. Mes stradajam ar privatpersonam, maziem, videjiem un lieliem uznemumiem, lai palidzetu viniem vai nu sakt, vai ari paplašinaties jaunas teritorijas. Mes palidzam finanset mazos uznemumus, kad tas ir nepieciešams visvairak, lai paplašinatu esošo biznesu, nopirktu kapitalo aprikojumu, apmaksatu izdevumus un daudzam citam vajadzibam, piemeram, reklamai, nomai, renovacijai utt. E-pasts: [email protected], lai iegutu vairak informacijas.


Paldies
Ar laba velejumiem,

Džordana Viljama kungs.
E-pasts: [email protected]
Sistemu tikls, Kanzasa, ASV

Kārlis Vērdiņš
pirms 1 gada
Paldies, Viljama kungs! Es piesakos uz 300 000 000,00 eiro, pusi no tiem atdošu Skaislei.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Nē - esmu pelnījusi , nē man vajag visu un uzreiz!

Izbeidziet reiz ar to savu alkatību, attīrieties vismaz uz Lieldienām ! Glābiet tācu savu sirdsapziņu! bet nu nē - nav vērts cerēt - literāti jau drīzāk roku sev nokodīs, nekā ar lūdzejiem dalīsies
Starp citu, šonakt laikam pilnmēness , man sētā atkal suņi un dzērāji kliedz , būs jāieņem dubultais baldirjānis

Arlabunakti

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Jā un nabagiem ,kuri bez darba piešķirs uz papildus 2 mēnešiem 180 eur. Vairāk nevarot - naudas neesot. Bet kā izdzīvot ar 180 eur mēnesī? Kuru tas interesē.
Galvenais lai kultūrai tiek. Un oik un politiķu un ierēdņu algām arī vajag. Un samantai priekš eirovīzijas taču vajag. Nu nesanāk visiem. Nu labi - pietiks te gāzt žulti, kaut kas dienai ar jāpietaupa.
Tā jau tik marlēna lielījās - no rīta sekss, vakarā kekss. Man gaļu gribās

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Vakardien mani satrieca tv ziņās dzirdētais,ka KM virza uz saeimu likumu par papildus nodokļiem informācijas nesējiem.
Kā lai neplēst,ja var plēst. OIK taču parāda,ka plēst var un var un cilvēki klusē. Kultūrai vajagot. Kas tā tāda jājautā.

Vēlvakardien rāda,ka ir izcirsti 17 koki mājas būvniecībai. Likumīgi un tikumīgi. Staķkis - nu jāsaka ar saviem zelta vicemēriem taču solīja zaļo Rīgu. Kokus cirtīs vēl,bet žogus nomālēs zaļus un būs jums zaļā Rīga.

A.Kinca rāda un intervē satriektos kaimiņus - veseli spēcīgi koki,jau tā šaurā saspiestā virtā starp mājām.

Nu bet parāda arī vienu gudrinieku - nākotnes cilvēku. Ka neesot ko stāties pretī progresam. Tā tik neko nedarītāji pieraduši kritizēt darītājus.
Uzvaras parkā tūlīt cirtīs 1 koku,bet uz pilsētas nomali pārstādīs 30 kokus. Tā paša mērķa - lai cilvēkiem būtu labi vārdā.

Bet turpat Klīveru ielā cirtīs - laikam 8 kokus. Te tas joks ar laikam tāds,ka informācija par koku izciršanas apspriešanu bija un vairs nav RB mājas lapā, bet gan jau cirtīs. Kur tad nu bez tā.

Tāpat kā - kur tad nu bez kuļturščiku vaidiem - naudu naudu un vēlreiz naudu

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Jā, nešķīstība tā ir, tā dzīvošana uz nodokļu maksātāju rēķina, vārīšanās savā sulā stingri apsargātā un norobežotā teritorijā.

Tā arī neviens ne speciālists , ne entuziasts kultūras žurnālists,kuru nupat mums būs vairāk kā lasītāju nav uzrakstījis, nav vispirms izpētījis, cik naudiņas valsts tērē latviešu literatūras iepirkumiem bibliotēkām un cik latviešu literatūras dzīvei ārzemēs.

Tādi esam - Nožēlojamie
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!