Aktualitātes
10.09.2020

"Baložu Pilni pagalmi" izdod jaunu albumu "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm"

Komentē
0
Saglabā

Grupa "Baložu Pilni Pagalmi" izdod jaunu albumu "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" un aicina uz albuma atvēršanas svētkiem 17. septembrī peldošajā mākslas galerijā "Noass".

Jaunajā albumā ir 12 skaņdarbi ar Māra Šverna tekstiem, kā arī viens ar Imanta Dakša vārdiem. ""Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" – ejot cauri trīspadsmit skaņdarbiem kopā ar to galvenajiem varoņiem, piedzīvojam viņu mulsumu, pārsteigumu, neizpratni, augošo izbrīnu, tad interesi un neaprakstāmo prieku, līdz visbeidzot caur skatieniem, pieskārieniem, vārdiem – saviem un citu cilvēku teiktajiem, nonākam klusa saviļņojuma epicentrā, lai piedzīvotu atkalredzēšanās faktu pašam ar sevi. Doriana Greja ģīmetne. Tikai otrādi. Lai sava sirdskambara krēslā ieraudzītu savu patieso ''seju'', ir jāmirst visam maldīgajam, nepatiesajam, izdomātajam, trūdošajam, notīrāmajam ''šaipus molberta''," par albumu stāsta grupa.

Bez grupas pamatkodola (Māris Šverns, Klāvs Lauls, Uldis Gedra) albuma ierakstā piedalījās arī viesmūziķi Marija Strapcāne (balss), Klāvs Kalnačs jeb Siensliens (balss), Elizabete Milta (kokle), Justīne Kuzņecova (flauta) un HK koris. Albuma dizainā tika izmantoti jaunās mākslinieces Elīzas Grīvas darbi.

Albums vinila plates un cd formātā pieejams "Bandcamp.com", Rīgas mūzikas ierakstu veikalos, bet digitāli – mūzikas platformās "Spotify", "iTunes", "Deezer" u.c.. "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" ir grupas divpadsmitais albums. Albumu ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš un Ģirts Laumanis. Izdevējs: "Naba Music".

Albuma jaunākajā singlā video versijā Kristīnes Ozoliņas zīmējumu iekustinājuši Aiga Diļevka un Zintis Sils:

Albuma atvēršanas koncertā 17. septembrī  "Noasā" ar solo priekšnesumu uzstāsies arī Siensliens, kurš piedalījās albuma ierakstā un iedziedāja vienu daļu dziesmas "Viņš". Papildu informācija par albuma atklāšanas koncertu pieejama feisbukā. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vēl "Baložu Pilni Pagalmi" koncerti gaidāmi 12. septembrī "Nemierfestā" Rīgā, 19. septembrī "Malā" (Cēsīs), 24.septembrī Tallinas ielas kvartālā Rīgā un 24. oktobrī "Wiktorijā" (Liepāja).

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!