Aktualitātes
20.11.2020

"The Bad Tones" izdod uz ezera ierakstītu albumu

Komentē
0
Saglabā

Grupa "The Bad Tones" izdevusi otro albumu "Ezera skaņas", kas ierakstīts uz Kāla ezera festivāla "Ezera skaņas" ietvaros.

"Ezera skaņas" ir grupas pirmais dzīvā ieraksta albums. Tas ierakstīts uz Kāla ezera festivāla "Ezera skaņas" ietvaros. Sadarbībā ar somu saksofonistu Uko Heinonenu (Ukko Heinonen) un latviešu perkusionistu Dzintaru Vīksnu "The Bad Tones" nedēļu garas radošās nometnes ietvaros sarakstījuši 1,5 h garu veltījumu festivālam, ko veido astoņi albumā iekļautie fragmenti.

""The Bad Tones" kompozīcijā apcerētā tēma "Es no vilka nebaidos" atspoguļo bērna pieaugšanu, kur "Vilks" ir pieaugušais, bet "Es" ir bērns. 2019. gada festivāla "Ezera skaņas" tematika bija "Transformācija", un "Es no vilka nebaidos" ir transformācijas cīņa, kas notiek agrīnā pusaudžu vecumā, kad vēl nejūties kā pieaugušais, bet vairs nevari rīkoties kā bērns," teikts paziņojumā presei.

"The Bad Tones" ir dabas iedvesmots kvartets, kas savā daiļradē pārstāv dažādus žanrus un to sajūgumu. Grupas sastāvā: Edvards Broders (ģitāra, taustiņi, vokāls), Rūdolfs Ozols (ģitāra, taustiņi, bekvokāls), Alberts Levics (bass, vokāls) un Kalvis Sležis (bungas, bekvokāls).

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!