Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Rena Rena
pirms 1 gada
Uzreiz nenormāls kategorisms- bērnus, kuri piedzims izvarotajām sievietēm, mātes nemīlēs! Iespējams, mīlēs, tā ir tikai autores pārlieciba, ka citādi nemaz nevar būt kā tikai un vienīgi nīst. Mātes Mīlestība mēdz būt pārsteidzoša.

jurniece
pirms 1 gada
Kāpēc tiek izceltas tieši ukraiņu sievietes un tieši tagad? Katru dienu pasaulē tiek izvarotas daudzas sievietes(baisi!). Tās visas ir pelnījušas līdzcietību. Domāju, ka mūsdienās ir drošas iespējas atbrīvoties no nevēlama bērna, nerunājot nemaz par kontracepciju(ja runa ir par prostitūtām). Netop īsti skaidrs, kādu iemeslu pēc tas netiek darīts tekstā pieminētajos gadījumos. Tādas neskaidrības mulsina un rada neuzticību.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Filmu neskatījos un eidžisma "ekspertes" egļu janas "viedokli" nelasīju, bet komentāru gan izlasīju un ...
Varu atbildēt - karš Ukrainā mums ir vistuvāk un mūs vistiešāk ietekmējošais karš pasaulē.
Feisbukā es steidzīgi skrienu prom no lapām ar aicinājumiem glābt Jemenas badā mirstošos bērnus. Es nespēju tās bildes redzēt un nejusties vainīga.
Bet ukraiņu bērniem es nevaru palīdzēt ar naudu,es varu palīdzēt ar darbu, ar kādām mantām,ar attieksmi. Vienbrīd pat domāju par kāda ukraiņu bērma adopciju,bet tad sapratu,ka tas būtu neprāts.
Ja par ukraiņu sievietēm - bez viņām to brašo ukraiņu karavīru nebūtu. Nu nebūtu.
Skaisti cilvēki,enerģiska nācija, varoņi,kas mēs sen vairs neesam. Tāpēc ...
Nu jā, tāpēc es varu rakstīt,ka mīlu ukraiņus,lepojos. Bet ukrainietēm pa kājām tikt negribētu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!