Valters Grivins
pirms 6 gadiem
Anonīms, kāda nožēlojama latviešus un baltos eiropiešus ienīstoša welkomistu gļēvuļa skricelējums.

dzimmijs13
pirms 6 gadiem
Nu, aizliegt kādu nebūt apģērba veidu ir muļķīgi, katrs var ģērbties kā grib. Un musulmanes, ja jau vēlas, var sev uz galvas kaut vai spaini likt. Tiesa, te viens moments, ko cienījamā autore nav pamanījusi - proti, musulmaņi vēlas saņemt Eiropā privilēģijas, kādas paši savās zemēs nav gatavi sniegt neticīgajiem - īpaši, ja nepiederi pie kādas no Grāmatas reliģijām. Kaut vai sāksim ar to ka Mekā un Medīnā neticīgais pat rādīties nedrīkst, tiks sodīts ar nāvi. Te nekādā gadījumā nevēlos ierosināt līdzīgu praksi šeit, Eiropā, bet musulmaņiem žēloties par to, ko paši nevēlas sniegt pārējiem... liekulība. Un Zviedrijā parlamentā tā bija lieliska tolerances akcija, tikai vai līdzīga akcija iespējama, ar eiropietes drēbēm, piemēram, Pakistānā?
Kaut gan no otras puses - runa jau nav par parandžām kā tādām, bet par aizliegumu aizsegt seju. Ja tāda pamatdoma - tad likums nemaz nav pret sievietēm, bet preventīvs pasākums pret labējo un kreiso radikāļu demonstrācijām (lai arī Latvijas gadījumā hipotētiskām). Proti, gan labējie skinhedi, gan kreisie antifieši grautiņus rīko ar aizsegtām sejām. Sekojoši, atbilstoši šim likumam policija varēs viņus sašņorēt pirms nekārtībām, kad vēl tikai soļo ar melno masku un saulesbrillēm, roku pacēluši, aurodami. Bet jā, arī šaubos ka tik tālu likuma bīdītāji aizdomājušies.
Vēl tikai par "sieviešu apģērbu", cienījamā autore ironizēja par skotu kiltiem - tad atļaušos atgādināt ka nav tāds sieviešu vai vīriešu apģērbs. Labi, neatgādināšu ka bruņinieki staigāja zeķbiksēs, paliksim šodienā - lakatiņš. Kad vecis to apsien ap ar mezglu pie auss - krutais rokeris. Savukārt, sieviete to pašu lakatiņu var apsiet ar mezgliņu zem zoda, tad sievišķīgi, ja tāpat kā krutias, vai kūūl rokeris - spicā dāma ar neatkarīgu dzīves stilu. Bet lakatiņš ta viens! :)

avral avral
pirms 6 gadiem
nu, manuprāt, šādas kvalitātes iztirzājumi Satori godu nedara. un, nē, tas nav par idejām un nostāju.

random test
pirms 6 gadiem
Piekrītu. Apnikuši šie raksti, kas oponentu attēlo kā psihiski neveselu muļķi un piesaka pārliecinošu uzvaru. Kāds nu kuram oponents pa spēkam, protams.

Grumpy Cat
pirms 6 gadiem
Mūsdienās tā nu ir sanācis - jo mazāka saprašana par konkrētu tēmu, jo sīvāk gribas par to gudri izteikties.

kuģis
pirms 6 gadiem
Eh, feminismam nu nekādi nevar izdabāt. Velc burku - pie visa vainīgs patriarhāts, ģērbies pieticīgi - atkal patriarhāts (lai gan kāpēc, ja nevelk burku, uzreiz automātiski jāģērbjas pieticīgi? viltus dihotomija?)
Un kādu citu ekspertu šādā gadījumā ministrijai izvēlēties, ja ne to, kurš valsts galvenajā augstskolā tiešām jau gadiem nodarbojas ar Āzijas un Tuvo Austrumu jautājumiem? Tāpēc ka šis eksperts saka nepareizos viedokļus? Nu neko, laikam valdībai jāaicina eksperts ar pareizajiem vērtējumiem un pareizo politinformāciju.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!