Artura Krūzkopa portrets Dailes teātra mājaslapā.
 
Aktualitātes
14.09.2023

Bijušais Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops pievienojies Dailes teātrim

Komentē
0

Bijušais Nacionālā teātra aktieris Arturs Krūzkops kļuvis par daļu no Dailes teātra aktieru trupas, liecina teātra mājaslapā publicētā informācija.

Darbu Dailes teātrī Krūzkops sāks ar Līkcepures lomu Viestura Kairiša jauniestudējumā "Spīdolas nakts", kas pirmizrādi piedzīvos novembrī. Kā medijiem apliecinājis Kairišs, Krūzkops turpinās spēlēt ieplānotās repertuāra izrādes arī Nacionālajā teātrī, tostarp Elmāra Seņkova gaidāmajā iestudējumā "Spēlēju, dancoju".

Iepriekš ziņots, ka Arturs Krūzkops pametis teātri sezonas sākumā, skaidrojot, ka lēmums ir pārdomāts un saistīts nevis ar teātra vadības maiņu, bet gan ar personīgajiem mākslinieciskajiem mērķiem.

Aktierdarbību Krūzkops sāka 2003 un jau 2004. gadā kļuva par Nacionālā teātra aktieri. Ir ieguvis atzinību gan par lomām teātrī, gan radio, saņēmis dažādus Latvijas teātra nozares apbalvojumus.  

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!