dzimmijs13
pirms 5 gadiem
"politiķu gadījumā šādas tolerances līmenis ir krietni zemāks un pozīciju pārskatīšana tiek interpretēta kā laipošana un mānīšanās." Nevaru apgalvot kā "attīstītajās valstīs", bet vai tad mūsu politiķu principiālā pozīcija nav iekļūt un noturēties elites grupā? Lai arī nelielas, paplānas, bet tomēr Rīgas elite! Cik mums vispār ir politiķi ar daudzu gadu stāžu, kuri nav paspējuši nomainīt vairākas partijas? Un kaut kā, nezināma iemesla pēc, lielākoties par jauno uzsūcošo partiju kļūst sadalei pietuvinātā. Var jau protams oponēt ka "platforma līdzīga", tātad principi nav tikuši pārkāpti, bet tad atkal jautājums kāpēc "villojās" iepriekš... kumēdiņus spēlēja, vai?
Tā lūk piemēram, daži labi zemsaviešu politiķi sākuši pagriezt sejas Kremļa virzienā, šķiet politiķa saglabāšanās instinkts pačukstējis kam tuvākajā nākotnē jāpielien,,, vai vēl perversāk, principus nosaka banāls, privātu simpātiju noteikts banāls sadzīvisks motīvs, par kādiem elites principiem mēs runājam?
Ne jau vakar uzradušies populisti veido neticību elitei. Iepriekšējie "kopdzīves" gadi. Protams, jebkura pavirša loģiskā analīze liek secināt ka arī tā dēvētie populisti ir tie paši vēži, tikai varbūt ar nedaudz labākiem aktiera dotumiem, ja tā var izteikties. Iespējams, viss ir tik tālu salaist tūtē, ka vairs neiespējami izvairīties no sabrukuma. Nedz populisti, nedz tradicionālie.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!