Orvels_upe
pirms 6 gadiem
Katrs izvēlas uztvert lietas kā pašam izdevīgāk... Es filmā neredzēju gandrīz neko no Lienes Lindes minētā... "Galviņas paglaudīšanai" un baznīcai, kā arī "vienkāršajai" tērpa nomaiņai ir simt un viens iemesls (un spiediens, kāds spiediens!), un izskaidrojums... "Jelgava94" ir stāsts par "pieaugšanu", kas manī izraisīja liegu sajūsmu, par to, cik "viegli" cilvēks piekāpjas, padodas un pieaug - lai kas arī būtu šis maģiskais "pieaug" - vai "Jelgavas94" varonis bija laimīgs grāmatai beidzoties? Nē! Tas vasltās pagātnes atmiņās un šodienas pieaugušā tukšumā (te Inokentija "Revolucionārs")... Turpretī filmas galvenā varone beigās aizbrauc no pilsētas, iespējams, savu destruktīvismu pārnesot "radīšanas" līmenī... bet tas man, to es redzēju... Rezumē: Pārģērbties par aitu vienmēr ir vieglāk...

Neils Saksons
pirms 6 gadiem
Bez kādām traģēdijām un pārdzīvojumiem klausījos "metālu", kā autore to nosauca, pusaudža gados, 20 -30 gados retāk, tagad esmu atgriezies atpakaļ pie doom un black. Autorei - šī mūzika tiek rakstīta un spēlēta tikai un vienīgi man, es ar to īpaši nedalos, nevēlos, lai kāds saprot to. Ja tā vēl kādam patīk, tad tas nenozīmē, ka man tas interesē.

Mārcis Ustinovs
pirms 6 gadiem
Lienīte laikam biš tomēr fišku nesaprot, būtu labāk šajā mūzikā nelīdusi! Cilvēkiem no malas tomēr nesaprast! Un kārtējo reiz pārāk liela balstīšanās uz stulbiem steriotipiem!

Rūdolfs
pirms 6 gadiem
Žēl, ka metālu nevar klausīties parasti cilvēki, jo mūzika ir nereti laba.

Liene Linde
pirms 6 gadiem
Par tieši to arī ironizēju, Mārci.

Jānis Joņevs
pirms 6 gadiem
Nein, es tomēr nepiekrītu "Metālistes" ciniskajai tēzei.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!