Aktualitātes
16.05.2018

Ar plašu programmu Ziepniekkalnā iesildīs sarunu festivālu "Lampa"

Komentē
0
Saglabā

Līdz sarunu festivālam "Lampa" atlicis pusotrs mēnesis, bet jau 26. maijā daudzdzīvokļu mājas pagalmā Ziepniekkalnā, Ozolciema ielā 22 k-2, notiks festivāla iesildošais pasākums. Ar sarunām un diskusijām, uzticēšanās "sēšanu", spēlēm un darbnīcām bērniem, mantu labotavu un Rūdolfa Kugrēna stāvizrādi ierasti draudzīgā atmosfērā Rīgā iesildīsies jau ceturtā "Lampa". Ikviens aicināts pasākumam pievienoties visas dienas garumā, sākot no pulksten 12.00. Ieeja – bez maksas.

Diena iesāksies ģimeniskās noskaņās. Sākot no plkst. 12.00 būs iespēja vienoties diskusijā ar izglītības programmas "Iespējamā misija" absolventiem, kuri dalīsies savos stāstos un pieredzē, kā skolotāji redz vecāku iesaisti mācību procesā un kā veidojusies viņu sadarbība ar vecākiem. Klausītāji saņems praktiskus ieteikumus, kā iedvesmot bērnus ne tikai mācīties mūža garumā, bet darīt to ar prieku.

Plkst. 13.45 norisināsies diskusija par sabiedrību satraucošiem jautājumiem "Русское вещание LTV7" vadībā. Skaidrosim, "Kurš, izņemot viņus? Vai ir citas atbildes uz krievu jautājumiem?". Šī diskusija notiks krievu valodā ar sinhrono tulkojumu latviski.

Savukārt Ziepniekkalna iedzīvotājiem īpaši aizraujoša var šķist diskusija par dzīves kvalitāti Ziepniekkalnā, kas sāksies plkst. 15.30. Ikviens varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes par interesanto vēsturi, izaicinājumu piesātināto tagadni un iespēju pilno nākotni Ziepniekkalnā, sarunā pieskaroties arī citiem mikrorajoniem. Sarunu vadīs pilsētplānotājs Jānis Ķīnasts.

Sarunu festivāla "Lampa" šī gada vērtība ir uzticēšanās, tādēļ jau iesildošajā pasākumā tā tiks izgaismota īpaši spoži. Fonds atvērtai sabiedrībai "DOTS" plkst. 17.15 noslēgs dienas intelektuāli izaicinošāko daļu ar iesaistošu un vieglu sarunu interesantiem cilvēkiem par to, kas ir uzticēšanās, kāpēc tā ir svarīga un ko varam darīt, lai to uzturētu un atjaunotu. Sarunu vadīs festivāla "Lampa" direktore Ieva Morica. Tajā piedalīsies labdarības portāla "Ziedot.lv" un rehabilitācijas centra "Poga" dibinātāja un vadītāja Rūta Dimanta, Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons un "AS Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis. Bet visas dienas garumā kopā vairosim uzticēšanos Latvijā, podiņos iesējot katrs savu uzticēšanās augu, lai turpinātu to audzēt un lolot arī mājās.

Vakara noslēgumā no plkst. 19.00 visus sanākušos smīdinās viens no Latvijā zināmākajiem komiķiem Rūdolfs Kugrēns ar savu jaunāko stāvizrādi "Prieks". Arī bērniem nebūs jāgarlaikojas. Mazo prātvēderu labsajūtai visu dienu būs pieejami ziepju burbuļi, aizraujošākās "Brain Games" galda spēles un pat raķešu darbnīca, un eksperimentu šovs. Bet vakarā laiks "Atom Art" sagatavotajām multfilmām.

Visas dienas garumā darbosies arī "Mantu labotava", kurā kopīgiem spēkiem būs iespēja salabot citkārt izmetamu lietu, apgūt jaunas prasmes un saņemt pieredzējušu meistaru padomus.

Sarunu festivāls "Lampa" ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir divas dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Šogad "Lampa" Cēsu pils parkā iedegsies 29.–30. jūnijā. Plašāk par festivālu šeit.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!