Aktualitātes
10.06.2017

Ar pasaulslavenu džeza mūziķu koncertiem un meistarklasēm notiks ikgadējais festivāls "Rīgas Ritmi"

Komentē
0
Saglabā

Četru dienu garumā, no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, uz festivāla "Rīgas Ritmi" skatuvēm kāps tādi džeza mākslinieki kā Jamandu Košta (Yamandu Costa), Sinne Ēga (Sinne Eeg), Rūtija Fostere (Ruthie Foster), "Electro Deluxe", Magda Džanniku (Magda Giannikou), Džons Bīslijs (John Beasley) un citi.

"Rīgu varam dēvēt par Baltijas valstu džeza mūzikas metropoli " festivālam veltītajā preses konferencē sacīja festivāla mākslinieciskais vadītājs Māris Briežkalns.

Par galveno šī gada festivāla norises vietu ir izvēlēts Rīgas Doma dārzs, bet koncerti norisināsies arī klubā "Kaļķu vārti", Latvijas Radio, atpūtas parkā "Egle", klubā "Blue 54 Jazz", Džeza klubā "Trompete" Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB), kā arī pie stacijas laukuma uz "Origo Jazz Stage" skatuves.

Brīvdabas koncertus 29. jūnijā plkst. 21.00 atklās Jamandu Košta. Briežkalns uzsvēra, ka mūziķis ir viens no Brazīlijas mūzikas atpazīstamākajiem māksliniekiem. 30. jūnijā, pirmo reizi Baltijā viesosies blūza leģenda Rūtija Fostere. Bet festivāla noslēgumā 1. jūlijā plkst. 21.00, Doma dārzā uzstāsies Magda Džanniku un "Electro Deluxe".

Paralēli festivāla koncertiem, notiks arī profesionāļu meistarklases, kurās interesenti varēs paplašināt savas muzikālās zināšanas un prasmes. Meistarklases vadīs festivāla galvenie mūziķi. Tāpat meistarklašu dalībnieki bez maksas varēs apmeklēt visus festivāla koncertus.

Šogad festivāls "Rīgas Ritmi" piedāvā plašu biļešu atlaižu programmu. Atlaides biļešu iegādei saņems LNB lasītāja kartes, Rīdzinieka kartes un vairāku uzņēmumu klientu kartes īpašnieki. Ar 15% atlaidi biļetes var iegādāties arī skolēni, studenti un seniori.

Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" tirdzniecības kasēs un internetā. Vairāk informācija par māksliniekiem un pašu festivālu atrodama šeit.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!