Gunta Klivere
pirms 2 gadiem
Visforšākais ir tas, ka bērni izaug un kļūst par labākajiem draugiem.

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Atvainojos, Jus busiet mani pārpratusi, jo iznācis neveikls salīdzinājums ar religiski simboliskas personas teikto. Doma ir - laut, lai biologiskais dzinulis ( gēnu spēles) piepildās, un mīlestības jūtas, izteiktas vārdos starp diviem cilvēkiem, pārtop miesā- dzīvā bērnā. Tas ir lielisks priešnosacījums tā bērna turpmākai dzīvei, kurš atnāks. Lai veicas! 

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Agra, misija laikam ir jāpiepilda, ja tāda iespēja ir dota. Kā tur bija ar Jėzu - dodiet kjēniniem, kas vinjiem pienākas....es pārtopot par mēs, šī vārda visdziljākā nozīmē. Lai vārds top miesa.. tas tā it kā skan no augstiem plauktiem, bet būtībā nes divu cilvēku attiecību piepildījumu - kopīgu mīlestības turpinājumu nākotnē. 

Agra Liege
pirms 2 gadiem
Paldies par komentāru, bet manis rakstītajam un piedzīvotajam nav absolūti nekādas saistības ar reliģiju. Patiesībā es daru visu, kas ir manos spēkos, lai cīnītos pret šo sabiedrības attīstībai un labklājībai kaitniecisko organizāciju. Tāpēc es nebūšu īstais cilvēks, ar kuru runāt par Jēzu.

nahimovs
pirms 2 gadiem
Paldies par rakstu!
Tava draudzene ļoti skaisti pateica.

Mani 5 centi.
Bērns ir iespēja būt demiurgam - radīt kaut ko no nekā. Bērna audzināšana ir nemitīgs izaicinājums kļūt labākam. Jo redzi, ka nav gana labi, ir nepaveiktais, vajag labāk. Un neviens cits tavā vietā neizdarīs. Viss notiek pa īstam, un no šī tramvaja izkāpt nevar.

Bērns ir kaut kas bezgala tavs. Grūti aprakstīt vārdiem.

Agra Liege
pirms 2 gadiem
Paldies par foršajiem un vērtīgajiem vārdiem :)
Zinu, ka vēlos to izbaudīt "uz savas ādas".

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Šāda veida pārdomas ir tik raksturīgas mūsdienu civilizācijas attīstībai...par mātes instinktu - tāda laikam nav, jo zīdītāju pasaulē mātes arī nogalina savus zīdainjus. Tomēr paldies par pārdomām! Gēnu darbībai seko hormonu atbrīvošanās, kuriem pretoties Ego ir smags izaicinājums. Jūtas, kā instinktu atvasinājumi labi raksturo cilvēka patību. Domāju, ka biologiskais turpinājums sniedz iekšēju gandarījuma un piepildījuma sajūtu, bagātinot personību tās attīstības cełjā, tā kā ja ir īstais, tad zaudējuma sajūta par divvientulību transformēsies ieguvumos par prieka un laimes mirkljiem kopā ar bērnu, kuršs patiesas attiecības tikai bagātinās! Lai veicas! 

Agra Liege
pirms 2 gadiem
Paldies, Andi. "Jūtas kā instinktu atvasinājumi labi raksturo cilvēka patību" - jā, piekrītu, un jā - sajūta nav slikta :) Bet iekšējais "jautātājs" un "domātājs" grib kaut kādu pienācīgu closure - lai būtu vismaz sajūta, ka procesa laikā pie tā ir bijuši konsultēties :D

Mikēnu Orākuls
pirms 2 gadiem
Paldies par lielisku, gudru rakstu! Tas tik ļoti saskan ar manām šī brīža pārdomām un sajūtām...

Agra Liege
pirms 2 gadiem
Liels paldies par labajiem vārdiem!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!