Undīne Krievāne
pirms 5 gadiem
Paldies par rakstu! Daudz kam piekrītu. Atmosfēra kā allaž lieliska, programma izmeklēta dažādām gaumēm, vietas par maz ("Kukainis" izklausījās lieliski, bet flautu koncerts un XXI gadsimts, klausoties no telts ārpuses, nebija skaidri uztverami), "Koku opera" patika, lai arī perkusijas līdz galam nepārliecināja. Pēdējā festivāla dienā ļoti izbaudīju marimbu koncertu, toties noslēguma koncerts (un īpaši - Torgāna kunga lekcija), manuprāt, kaut kā "neielīmējās" kopējā festivāla formātā. Kaut Torgāna kungs teica, ka nav sevi jāmoka, ja šī mūzika nav saprotama vai tuva, man tomēr nešķiet, ka festivāla noslēgumam jābūt tādam, kas liek daļai publikas priekšlaikus pamest tā norises vietu, lai tikai neaizmigtu krēslos. Tomēr, protams, esmu pateicīga A. Siliņam un viņa komandai un grasos atgriezties Susējā arī nākamgad!

Laima Kalniņa
pirms 5 gadiem
Vienmēr patīkami lasīt šīs autores recenzijas, profesionāli arī šoreiz. Kaut gan es par dažiem koncertiem, piemēram, flautu kvartetu un "Koku operu" izteiktos daudz negatīvāk.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!