Gus Gus
pirms 8 mēnešiem
Maskas krīt. "Liberāļi": "Kādam tas šķitīs "totalitārisms", tomēr tikpat labi var teikt, ka tā būs atgriešanās pie gadsimtiem ilgi pastāvējuša status quo, kad indivīda vara pār savu fizisko ķermeni vēl nebija tāda, pie kādas esam pieraduši pēdējo desmitgažu laikā."

Skaisle Jatalniece
pirms 8 mēnešiem
Nu nezinu... mani pārsteidz,ka valdība 5x dienā mūs baida ar jaunu lokdaunu un vienlaicīgi neveic nevienu pašu !!!! pārbaudi ne lidostā , ne ostā ( stena line) vai sabiedriskajā transportā,lai kontrolētu noteiktos ierobežojumus. Tāpēc mana pārliecība ir nesatricināma - valadība un saeima ir ieinteresēti,lai pabswmija turpinātos,lai cilvēki nevakcinētos un lai šie varētu visus savus ļaunos darbus un nedarbus attaisnot ....ar ierobežojumiem.


Nabaga Latvija ...kāvieni bandīti prom,tā citi klāt un prom vairs nelaižas

Dzintars A
pirms 8 mēnešiem
Interesanti cik draudzīga būs vakcīna indivīdam, kura nesīs visa alfabēta informāciju par koronu?
Uz esošo celmu es izmantoju vakcīnu, tālāk paļaušos uz imunitāti, par kuru runā (izsmietā zinātnes daļa) to, ka tie kuri ir pārslimojuši ir labāk pasargāti par vakcinētajiem!!!
Liberālisma biegas ir šis Māra viedoklis:
"Kādam tas šķitīs "totalitārisms", tomēr tikpat labi var teikt, ka tā būs atgriešanās pie gadsimtiem ilgi pastāvējuša status quo, kad indivīda vara pār savu fizisko ķermeni vēl nebija tāda, pie kādas esam pieraduši pēdējo desmitgažu laikā."
Lai dzīvo pseidoliberālisms - karalis ir miris!
Tagad:
* veiksim darījumus ar bērniem, jo kas tā par "ģimeni" bez bērniem;
* ģenētika lai paklusē, jo prātā esošā dzimte tagad rullē;
* ķermenis vairs nepieder tev.
Kur tālāk?

pirms 8 mēnešiem
Norm, tas, ka brīvība mums lielākoties bija brīvība iepirkties un patērēt, to jau pirms tam varēja dzirdēt, tagad tikai tas tā skaudri izspiedies uz āru. Tādu cilvēku, kam brīvība būtu kā fundamentāla vērtība, laikam nemaz tik daudz nav un, šķiet, ka nav svarīgi, kurš liberāls, kurš nē. Nāves bailes var paķert katrā politiskajā spektrā.

Dzintars A
pirms 8 mēnešiem
Ironiski - kristietība saka to, ka dzīvo tas - kurš "nomirst"...
Un tas atbilst patiesībai - ticība = brīvība. :)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!