Kangarooo ⚡️卐
pirms 2 gadiem
Forum Cinemas LV Vai tad kino var smēķēt? Kino reklāmas raksts- tas ir bizness nevis svētki. Un nepatiesi pat, jo Pirmie jau notiek jau no 2015. gada un sākumā Doma laukumā un parasti oficiāli.
Satori prasa ziedojumus par škino reklāmas taisīšanu? Galīgi appīpējušies sevi saucot par blogu, bet patiesībā tikai maksas reklāmas sienas dēlis ar nepareizu informāciju. Skataties filmas nevis Forum Cinemas PR klubiņu par pirmo neoficiālo filmu skatīšanos. Filmas jau pirms 20 gadiem redzētas #420, tā ka nav skaidra loģika pr rakstu ievietošanai, lolz.
Kaņepju dekriminalizācijas aģentūra un dažādi atbalstītāji no Marihulatvia un 100 argumenti- Lūk katru gadu ir vairākas organizācijas oficiālu festivālu veidojušas, bet neoficiāli varat saukt arī ziemassvētku vecīša dāvanu ziemassvētkus vai pat īru svētā patrika dienu :D
Lūk katra gada pasākumi un pat vairāk https://www.facebook.com/pg/KDALatvia/events/?ref=page_internal
Links uz 2015. gada pirmo un Oficiālo: https://www.facebook.com/events/698780070230592/?active_tab=discussion
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!