Foto: Rinalds Zelts
 
Aktualitātes
09.06.2022

Aicina pieteikties "Satori" radošajai vasaras nometnei

Komentē
0
Saglabā

Interneta žurnāls "Satori" izsludina pieteikšanos autoru radošajai vasaras nometnei, kas šogad notiks sešas dienas no 16. līdz 21. augustam Valmieras novadā, Līču skolā. Dalībnieki varēs darboties vienā no trim virzieniem: prozas, dzejas vai esejistikas meistarklasē.

"Satori" autoru radošā nometne notiek jau 10. gadu no vietas, ik gadu tā norit citā Latvijas vietā. Par nometnes tēmu un tekstu caurviju motīvu šogad izvēlēta bauda – protests pret karu Ukrainā un apspiedošām sistēmām. Dzejas meistarklasi vadīs dzejnieks un tulkotājs Arvis Viguls. Prozas meistarklasē rakstnieces Janas Egles vadībā dalībnieki strādās pie jauniem stāstiem, savukārt esejistikas meistarklasi vadīs publiciste un kritiķe Santa Remere. Nometnes noslēgumā notiks publiski lasījumi, bet labākie teksti tiks publicēti.

Līdzās ar rakstīšanu saistītajām darbnīcām nometnes rīkotāji dalībniekiem piedāvās arī citas meistarklases. Dalība "Satori" nometnē ir bez maksas, taču dalībniekiem būs jāsedz pašiem savas transporta izmaksas, kā arī jāveic maksājums par kopīgajām ēdienreizēm.

 

Par pieteikšanos

Nometnei var pieteikties ikviens interesents, pieteikumi līdz 26. jūnijam jāsūta uz [email protected], e-pasta tematā norādot "Pieteikums vasaras nometnei". Pieteikumā jāiekļauj:

- izvēlētais virziens (viens!), kurā vēlaties darboties (proza/esejistika/dzeja);

- trīs teikumos jāapraksta, kas jums sagādā baudu;

- jāpievieno neliela motivācijas vēstule, kurā izklāstīts, ar kādu mērķi vēlaties piedalīties nometnē;

- autoriem, kas iepriekš nav publicējušies "Satori", pieteikumam jāpievieno arī neliels līdzšinējās pieredzes izklāsts un rakstu darbs izvēlētajā žanrā.

Iesūtot pieteikumu, jāapstiprina, ka varēsiet piedalīties pilnīgi visās nometnes dienās. Dalībnieku atlasi veiks meistarklašu vadītāji sadarbībā ar "Satori" redakciju. Kopā nometnē tiks uzņemti 20–25 autori. Rezultāti tiks paziņoti 5. jūlijā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!