Aktualitātes
16.03.2021

Aicina pieteikties pavasara "Dramaturģijas pamatu īsajam kursam" tiešsaistē

Komentē
0
Saglabā

Tie, kas vēlas gūt teorētisku un praktisku ieskatu dramaturģijā, aicināti pieteikties "Dramaturģijas pamatu īsajam kursam", kas no 25. marta norisināsies tiešsaistē.

"Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes. Aicināti ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda mūsu pašu dzīvju likumsakarības," teikts aicinājumā pieteikties kursam.

Nodarbības notiks attālināti "Zoom" platformā.

Līdzās teorētisko zināšanu apguvei kursa dalībniekiem ir iespēja atraisīt savas radošās spējas. Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs dramaturgi Rasa Bugavičute-Pēce un Klāvs Knuts Sukurs. Pārrunas par lugu tekstiem un filmām Laura Gundara pārziņā.

Kursa klausītāji tiksies reizi nedēļā, ceturtdienās plkst. 18.00.

Vairāk informācijas šeit. Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: [email protected]

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!