Aktualitātes
08.10.2018

Aicina pieteikties "Dramaturģijas pamatu īsajam kursam" rudenī

Komentē
0
Saglabā

1. novembrī notiks pirmā rudens "Dramaturģijas pamatu īsā kursa" nodarbība. Kursa dalībniekiem līdzās teorētisko zināšanu apguvei ir iespēja atraisīt savas radošās spējas.

Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes. Aicināti ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda tās likumsakarības.

Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs jaunie, bet jau atzītie dramaturgi Justīne Kļava un Klāvs Knuts Sukurs. Pārrunas par lugu tekstiem un filmām Laura Gundara pārziņā.

"Tā kā man dzīvē dažkārt uzrodas garlaicības sajūta - ak dievs, cik viss šai pasaulē ir skaidrs, zināms un nekas vairs īsti pārsteigt nevar, tad šie kursi bija pilnīgi kā svaigs gaiss un iedarbināja domāšanas procesu pavisam citā virzienā," secina iepriekšējo kursu klausītāja Marika.

Kursa klausītāji tiksies reizi nedēļā, ceturtdienās, Rakstnieku savienības telpās A. Čaka ielā 37-1. Kurss sākas 1. novembrī plkst. 18.00.

Vairāk informācijas šeit. Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: [email protected]

Kursus rīko biedrība "Darbnīcas", atbalsta LR Kultūras ministrija un Latvijas Rakstnieku savienība.

 

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!