Aktualitātes
11.10.2018

Aicina par brīvu apmeklēt Korejas Filmu festivālu

Komentē
0

Korejas Filmu festivālā, kas no 2018. gada 15. oktobra līdz 17. oktobrim norisināsies kinoteātrī "Splendid Palace", tiks izrādītas trīs filmas, lai iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar korejiešu kino, kā arī izceltu Korejas kultūras daudzveidību.

Festivāla pirmajā dienā plkst. 18.30 tiks izrādīta Hana Džērima 2013. gadā uzņemtā filma "Izlasīt sejā", kurā būs iespējams iepazīt tuvāk Austrumu kultūrās populāro cilvēka personības, emocionālā stāvokļa un ieradumu noteikšanas metodi, raugoties personas sejas vaibstos. Filmas skatītāji tiks pārcelti ne tikai telpā, bet arī laikā, lai novērtētu Džosonas karalistes tērpu un arhitektūras krāšņumu, kā arī sekotu līdzi cīņai par ietekmi un intrigām karaliskajā galmā.

16. oktobrī plkst. 18.00 kino baudītāji tiek aicināti iepazīt trīs populārus korejiešu īsstāstus, kas iedzīvināti sirsnīgā animācijas filmā "Ceļš, ko par dzīvi sauc". Šo stāstu autori ir Korejā populārie rakstnieki Kims Judžons, Lī Kjosoks un Kjuns Džingons. Animācijas filma veidota trijās daļās: "Griķu zieds" ir stāsts par sešdesmitgadnieku atmiņām, "Laimīgā diena" - par briesmīgajām četrdesmitgadnieku skumjām, bet "Pavasaris" – par divdesmitgadnieku jaunības romantiku. Animācijas filma uzrunās ne tikai gados jaunāko auditoriju, bet arī viņu pieaugušos dažāda vecuma radus un draugus, jo ikkatrs tajā saskatīs kaut ko sev zināmu un tuvu.

Korejas Filmu festivāls izskanēs 17. oktobrī, kad tiks izrādīta Songhuna Kima filma "Grūta diena", ko visvairāk novērtēs spriedzes un detektīvkino cienītāji. Filmas pamatā ir stāsts par slepkavību izmeklētāju Gansū, kurš, atgriežoties no savas mātes bērēm, sabrauc kādu cilvēku un, izmisuma mākts, mirušo iemet zārkā pie savas mātes. Tas šķiet kā perfekti pastrādāts noziegums, taču izmeklētāja Gansū kolēģis, kurš ir norīkots strādāt ar šo lietu, pamazām sāk tuvoties patiesības atklāšanai... Filmas sākums – plkst. 18.00.

Visas filmas tiks demonstrētas kinoteātra "Splendid Palace" Mazajā zālē korejiešu valodā ar subtitriem angļu valodā. Bezmaksas ieejas kartes uz Korejas Filmu festivāla seansiem no 11. oktobra ir pieejamas kinoteātra "Splendid Palace" biļešu kasēs no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00.

Korejas Filmu festivālu organizē Korejas Republikas vēstniecība Latvijas Republikā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!