Jomolejs Biezbārdis
pirms 2 gadiem
Bija interesanti lasīt tavu perspektīvu. Patīkami arī, ka cilvēki aizvien vairāk apzinās, ka cita ādas krāsa nav vienāds ar "slikts cilvēks", kas ir ne tikai nepareizi, bet arī kaitinoši. Lai viss izdodas. Iegūglēju tavu vārdu un dabūju kaut kādus rezultātus par playboy bildēm. Nu kruta, ko lai citu saka, no playboy esam nonākuši līdz šādas kvalitātes rakstam. Apsveicu.

Daila Krakte
pirms 2 gadiem
 Ļoti interesanti lasīt par autores pieredzi un pārdomām par identitāti, paldies!

kuģis
pirms 2 gadiem
Jā, ir robežgadījumi un pelēkās zonas. Nu un?

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Tas nozīmē, ka nav lielas atškirības rasu uztveres attiecībās starp abām valstīm.... vairākām paaudzēm jānomainas, lai sāktu pieņemt citādos

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
es goda vārds neizprotu šādas žēlabas - varbūt vienkārši tāpēc , ka esmu citāda rakstura cilvēks.
Skaistas meitenes cietušas pazemojumus sava skaistuma dēļ, apaļas - kā es - man seja līdz augstskolai bija apaļa kā futbolbumba - cietu neglītuma dēļ. Vismaz kā es sevi uztvēru - par neglītu. Tad es ļoti cietu klasesbiedrenes dēļ, kuras vecāki bija veikalnieki un kurai vienmēr bija ļoti skaistas drēbes.
Lūk, nesen uz tilta man uzskrēja virsū ( kārtējo reizi) riteņbraucējs. Es, protams, uzreiz sāku lasīt morāli - lūk, CSN 22. NOD. 220.3 pants - tas jauneklis man uzkliedz - staraja baba , es atbildu - nekas - ar visādiem esmu tikusi galā. Es saprotu, ka esmu pietuvojusies tai robežai, kad sievietēm sāk pārmest viņu gadiņus un ka te derēs tikai viedā Šekspīra padoms - ja nevari mainīt situāciju - maini attieksmi.

Man šausmīgi nepatīk , ja uz mani skatās tumšādainie ārzemnieki. Man viņu skatieni saistās tieši un konkrēti ar naidu un necieņu pret baltajām sievietēm. Bet nu vai es tāpēc raudāšu?

Jomolejs Biezbārdis
pirms 2 gadiem
Un cik cilvēki tev ir piesējuši terorismu, tāpēc ka tu esi resna vai veca? Ar rasistisku skatu punktu uz pasauli nav ko gaidīt izpratni pret citām rasēm.

Lakrica Lakrica
pirms 2 gadiem
r a s i s t e, lasi oa burtinjiem futbolbumba

Ingmars Sipols
pirms 2 gadiem
Neraudi bet savu komntaru vareji pietaupit!

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
un kas tu būtu, lai man norādītu rakstīt vai nerakstīt, raudāt vai neraudāt?
Tepat stāvu augstāk Kalvišķis raksta-" vairākām paaudzēm jānomainas, lai sāktu pieņemt citādos'' - kaut kā dīvaini - sūdzās un žēlojās citādie un vienalicīgi gatavi aizvērt un apklusināt citādo - viņiem citādo un acīmredzot , viņiem nepieņemamo viedokli.
Ar ko tu Sipola kungs esi labāks par rasistu - vienlaga - balto rasistu, kurš nepieņem krāsainos , vai krāsaino rasistu, kurš ienīst baltos?
Rakstot tādu ziņu man - ar ko tu atsķiries no tiem - nicinātājiem un nīdējiem?

Ja raudāšu, tad protams, sīvo sīpolu dēļ, bet tikpat noteikti - protams, žēlojot izmirstošo latviešu nāciju un izmirstošo latviešu kultūru.
Kāpēc man var pārmest, ka nesmaidu un nemīlu krāsainajiem, bet krāsainajiem nepārmet, ka viņi nemsaida man un nemīl mani? Rīgas ielās Āzijas studenti kā likums staigā baros un kā likums - mani kā sievieti pat nemēģina palaist pa priekšu , tā esmu es, kura apstājās , pakāpjās malā , lai mani nepagrūstu vai vienkārši neaizskartu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!