Patiala legitimate
pirms 1 gada
Do you need a fast loan to solve your financial needs, we offer loan ranging from €3,000.00 to
€100,000,000.00 Max, we are reliable, efficient, fast and dynamic, with 100% guaranteed We also give Loans in (Euros, Pounds and Dollars).) The interest rate that applies to all loans is (2%) contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 [email protected] Mr Jeffery.

WhenWeAll FallAsleep
pirms 1 gada
Tu noteikti kļūsti par labāku, vērtīgāku, nesavtīgāku un stiprāku cilvēku, bet pie speciālistiem gan vērsies nekavējoties. Drošības pēc!  

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Nu... depresija ir gandrīz visiem - ja nu tas ir mierinājums. Bezcerība, nedrošība, vilšanās, bailes ....
Tagad mani baida klimata izmaiņas, kāda būs pasaule,kurā būs jādzīvo maniembērniem un mazbērniem un kā es neko tur nevaru ietekmēt.

Tāpat sociālā netaisnība, beztiesiskums,kas nevis samazinās ,bet pieaug spēkā, iet plašumā un dziļumā.

Man palīdz ticība un vēl man palīdz darbi...ja gadās būt vienai un bez nodarbošanās - jebkādas, tad iekustas tukšums, vai iespējams tā ir vientulība un tā baida, dzen izmisumā. Tāpēc es cenšos visu laiku darīt - kaut vai rakstīt komentārus

Un vēl - man palīdzēja tas,ka zināju,ka bērnam vajag laimīgu - smaidīgu,smejošu mammu. Arī tagad sūdzos visiem, tikai nekad vai gandrīz nekad bērniem.
....

Andrejs Upitis
pirms 1 gada
Diez ko šis cilvēks darītu ja saskartos ar īstām problēmām. No pārāk labas dzīves galīgi izlaidusies! Prince uz zirņa arī zem 9 matračiem to zirni tomēr juta. Te tas pats.

Ieva Ieva
pirms 1 gada
Interesanti gan, kas tad buutu taas "istaas probleemas"? Tev sajaa dzivee nekad nebus iespeja piedzemdet bernu,visticamak :D Tik sekls komentaars,ka absurds. Aazis par daarznieku ieradies! Kauneties vajadzetu. Baigais zinies,zinaataajs atradies. Smiekligi!

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Ieva, sava taisnība ir arī Andrejam - nu nevajag viņam ar cirvi mesties virsū
viņa viedokļa dēļ. 21.gs. mums devis tādu brīvību sevis apzināšanā ,kā nekad agrāk visos laikos kopā ņemot. Un tad ir jautājums, kas notiek. Neprotu telefonā iekopēt, bet aizvien biežāk lasu,ka meditācija tomēr nav 100% pozitīva lieta,kas der 100% visiem. Jo ne katrs ir spējīgs - maniem vārdiem sakot - satikt sevi.

Un ,protams, ja latviešu sievietes vēl pāris paaudzes iepriekš spēja ...nu labi - visu spēja un tagad ir tik grūti , kad it kā viss ir - tad nevajag uzreiz uzbrukt tam,kurš uz to norāda , bet padomājiet - kāpēc tā ir.

Nu nevajag šo čekistu stilu - uzteiz nomočīt citādi rakstošo

Kristine Briska
pirms 1 gada
Kāds Jūs esat uzticams fans

Andrejs Upitis
pirms 1 gada
Mīļā Kristīne vai tad tā nav? Tagad ir gan psihologi gan pabalsti gan laiks sarakstīt šos vercelējumus un tāpat cilvēkam slikti.

Kristine Briska
pirms 1 gada
Problēmas ir viesiem un katram savas un katrs ar tām tiek vai netiek galā pa savam. Ne man ,ne jums nav tiesību vertēt vai tās problēmas ir īstas vai nē. Un pavisam ne, ja jums nav daba devusi iznēsāt un dzemdēt bērnu.... un tos argumentus par mūsu visu varošām vecmāmiņām, kas kartupeļu vagās dzemdēja arī varat paturēt pie sevis. Kas to zin ,kā patiesībā viņām dvēseliski bija, jo nevienam tas jau arī neinteresēja.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!