Olga Prikule
pirms 1 gada
Sveiki visiem, esmu zaudējis naudu tik daudzām kompānijām, kuras ir uzdevušās par īstiem aizdevējiem, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35 000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņa aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]
Whatsapp +447883183014

Olga Prikule
pirms 1 gada
Sveiki visiem, esmu zaudējis naudu tik daudzām kompānijām, kuras ir uzdevušās par īstiem aizdevējiem, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35 000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņa aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, bez bailēm sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected]
Whatsapp +447883183014

Hong Kong
pirms 2 gadiem
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju tiešsaistes apstiprinājumu,
* personīgais aizdevums
* uzņēmuma aizdevums,
* automašīnas aizdevums,
*studenta aizņēmums
* Biznesa aizdevums,
utt ..... mēs piešķiram no 1000 līdz 60 000 000 USD. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkurai vietai pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

Rasa
pirms 2 gadiem
ANA NAS komentārs skaisti iezīmē mūžīgi karojošos uzskatus par krūts barošanu - jaunākās atziņās, tendencēs sakņotus un konservatīvus, tradicionālus. Ilgākā laika posmā, ejot tam visam cauri vairākkārtīgi, jāatzīst, ka katru reizi tā ir unikāla pieredze. Manai paaudzei gan ir kāda vienojoša iezīme - tā ir atgrūšanās, atteikšanās no t.s. padomju skolas. Ir kāda nianse ar kuru nevar nedalīties un kas atklājas vēlāk, bērnam augot - tas ir psihoemocionālais faktors. Ir skaidri zināms, ka mātes mīlestībai nav robežu, viss labākais bērnam, bet, kas par daudz, tas par lieku. Krūts barošana uz pieprasījuma, bērnu no pirmās dienas izvirzot centrā, pārējo pasauli, mammu pakārtojot, rotējot ap vajadzībām, izveido deformētu pasaules ainu, kuru labot var izrādīties neviegli. Līdzīgi ir ar ēšanas un nomierināšanas sajaukšanu.

ana nas
pirms 2 gadiem
Paldies autorei par šo rakstu.Kad biju līdzīgā situācijā, mani šokēja, cik pretrunīgus ieteikumus es saņēmu no dažādu profesionāļu puses: zīšanas speciālistes padomi bija pilnīgi pretēji tiem, ko man deva vecmāte. Tiem nāca klāt vēl bērnu ārstes un ginekoloģes dažādie uzskati par to, kur meklējama problēmas sakne, nekam nederīgā mammas pieredze, jo viņas laikā bērnus baroja saskaņā ar plānu 6/9/12/15/18 un attiecīgi viņas piens mazā pieprasījuma dēļ beidzās otrā mēneša laikā utt. utt. Man tas tiešām liekas traki, ka sievietēm visu laiku dzimst bērni, katra pieredze ir atšķirīga, bet tomēr ir tādas kopīgas grūtības, kuras gadās bieži, un visas zināšanas, kas mums ir (izņemot varbūt, ja vecāki jau iepriekš ir specializējušies dažādo bērna kopšanas pieeju salīdzinošajā izpētē), ir kaut kādi savā starpā karojoši uzskati. Un lai kuru ceļu māte neizvēlētos iet, viņa var būt pilnīgi droša, ka saskarsies ar uzacu raukšanu un nosodījumu no citu uzskatu piekritēju puses.

Rasa
pirms 2 gadiem
Patiess raksts, kādam vienmēr aktuāls. Burvju vārds ir režīms. Paļaujies uz režīmu. Vienubrīd praktizētā barošana uz pieprasījumu tikai grauj veselību, vairo neirozes un bojā raksturu. Protams, ja nav kādi īpaši faktori.

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Obsesīvi - kompulsīvi procesi.. vienkārši laut but sev - good enough mother

Ivars Dzerve
pirms 2 gadiem
Man divas lietas šeit ko atzīmēt - labi, ka Satori vispār raksta par precētu sievieti, kas dzemdē - tā teikt, līdzsvaram. Un tad autores ieteikums, ko arī gribu ieteikt visiem - Nomierinies! :)

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
nu nevajag pārspīlēt - ja tā varētu sev pateikt - nomierinies un uzreiz arī nomierinātos - tad veselas nozares - vispār puse medicīnas industrijas no pasaules pazustu - vispār visa pasaule izmainītos. Tā kā nevajag te viltus ziņas izplatīt - pietiek jau tāpat

Lakrica Lakrica
pirms 2 gadiem
ak dievs dvai lūdzu kkur citur savus pamperus un barošanas ar krūti, nevienu neinteresē, cmon redaktor

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
nu tas ir asi - ideja ir parādīt, cik drausmīgi ir dzmedēt un būt mātei un cik drausmīgs ir bērns - lakrica jūs to neesiet sapratusi
Es barojot bērnu ne filmas skatījos , ne grāmatas lasīju. Un ēdot bērns iemiga un noliku gulet un tad man bija laiks sev. Un vienīgā konsultante bija mana mamma un iztiku. Šķiet , ka manu bernu paaudze ir veselīgāka par mileniāļu un citu to paaudžu bērniem, par kuru labsajūtu rūpējas 101 speciālsits, bet beigās iznāk čiks - māte izdegusi , bērns kliedz non stopā

Vienkārši vairak miera, siltākas apakšbikses un dot vaļu mīlestībai -nesarežģīt lietas

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Nabaga jaunā paaudze! Man vecmamma strādāja lopu fermā un izaudzināja 7 bērnus, vīrs protams dzēra. Viņa būtu lieliska feministe, bet nebija iespējas braukāt pa valsts apmaksātiem PEN tusiņiem, kā to dara Gaile!

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Manām omām abām vīri bija represētie - vienai vīrs Sibīrijā, otrai Maskavas darba nometnē - rūpnīcā ar indēm.
Manai omei ģimnāzistei bija jānodod cik tur kubi meža malkas. Ja nenodos - uz Sibīriju. Un viņa var teikt ar zobiem grauza tos kokys,lai viņu uz Sibīriju nesūtītu. Mājās viņai bija 2 bērni - 4 un 7 gadi ,kad vīry izveda un pašu pie vergu darba pielika.

Bet otra ome, kad vīru arestēja bija ar 8 bērniem, 9 gaidīja ,bet no šausmām ielikās gultā ar nervu kaiti,laikam tagad teiktu - depresija. Un mana vecvecmamma tad izvilka visu - arī savus jaunākos bērnus un māsas bērnus, jo vīrs un radi arī prom Sibīrijā.

Nu ir pie mums sievietes spēcīgas un ir tam divējāda nozīme. Tas ir gan labi, gan slikti. Upīš kungs, kā ar mūsdienu latviešu sievueāu literatūru ? Pie visa vainīgi vīrieši. Brīnums,ka visi nav konvertējušies par mūkiem vai gejiem. Nu tā pati ikstena - tas levans,par piemēru - labs labs,kamēr vienā brīdī - sliktāks par pašu jūdu - visu nelaimju cēlonis. Nē nu nav vērts. Valsts apmaksāta cilvēciskuma un latviskuma iznīdēšana. Kaut kādas fūrijas ,kas netiek galāar savu privāto dzīvi visu vīriešu dzimti grib iznīcināt. Tā kā jā - netaisnību ir daudz

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Runa ir par jaunām māmiņām. Man emocijas prātam skrien pa priekšu kā zirgs ratiem. Cik varu klusēju,bet daudz klusēt nevaru. Lūk, Daina Tabūna stāstīja,ka viņas zīdainis visu laiku raud. Nu raud un raud un neguļ. Bet kā lai bērns neraud ,ja māte pārtiek no standziņām - sāls standziņām un tomātiņa. Ne tai Dainai no tādas nekārtīgas ēšanas kas kaulos paliek, ne bērnam kas tiek.

Bet redz - satori publicē kā briesmu stāstu,ka bērni visu laiku raud. Nu ja Tev Andrej ēst nedotu - Tu nekliegtu?

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Nē nu gaile inga ir tikusi konjunktūras zirgā un drāzīsies kā vējš, kamēr kādā mietā atdursies. Tas, ka viņa runā visu sieviešu, vai visas tautas vārdā ir spilgti atdarināts čekistu stils. Tiem ar neviens nelīdza,bet tie arī notrieca kopējo naudu,lai varotu smadzenes un stādtītu,kā pareizāk dzīvot

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Labi, bet vai tad tie arābu vīrieši, par kuriem šeit senos laikos izmisīgi mūsu sievietes mēģināja izlūgties valdībai (help uzņemiet Latvijā bēgļus, help) tik tiešām būtu zelta gabaliņš, kurš pret gailēm izturētos ar mīlestību, ietu darbā, atdotu algu, vakaros stumtu bērna ratus! Vai tiešām tā tas ir? Varbūt, ka baltie vīrieši ir sliktāki, ļaunāki, slinkāki?

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Savukārt,ar bēgļu jautājumu bija sarežģīti, joprojām ir sarežģīti. Mūsu priekštats ir,ka briesmās vispirms ir jāglābj bērni,sievietes,sirmgalvji. Spēcīgue vīrieši ir glābēji,paši glābjas pēdējie. 2015.gads bija Eiropas iekarošana. Tādā veidā kā tas visticamāk nekad agrāk nav bijis - islama ticības cilvēki - kā nomērīts - jauni vīrieši,pa retam kāds bērns, kolonnās iesoļoja Eiropā. Tālāko stāstu ar teroru, ar islāma izstumto kristietību utt.mēs zinām.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Nu tik sarežģītus jautājumus man lūdzu neuzdot.
Atceros,ka biju Ēģiptē un vēroju viņu cilvēkus un domāju, kas nekaitētu - ne par ko nav jādomā, sapucē bērnus un sakop māju, par pārējo gādās vīrs. Bet jau paralēli tādai domāšanai sapratu,ka es tādu laimi izturētu maksimums mēnesi. Tad kājām mājās atnāktu visas jūras pārpeldot.

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Jā, bet sieviete pēc jaunajiem standartiem nedrīkst vairs būt mājās un virtuvē. Viņai jāiet darbā

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Nav jau tā,ka nedrīkst. Katra tomēr var izvēlēties. Un tas ir tā jaunā laikmeta izaicinājums.
Noskatījos to netflix seriālu Borgen. Tur tā problēma ir ļoti spilgti parādīta - cik grūti ir veiksmīgi savienot karjeru ar ģimenes dzīvi. Bet neiespējami tas nav. Tu sev gribētu mazizglītotu un mazpieredzējušu sievu mājsaimnieci ?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!