jurniece
pirms 1 gada
Sirsnīgi apsveicu un priecājos par jums! Ja jau spējat par to rakstīt - atrast tam drosmi un laiku, tad jau viss ir kārtībā.

Hong Kong
pirms 1 gada
STeidzams AIZDEVUMU PIEDĀVĀJUMS AR ZEMU PROCENTU LIKMU 3% PIESAKIES TŪLĪT. Uzņēmējdarbības aizdevuma un visu citu saistīto aizdevumu iegūšana jūs nodrošinājāt ar KRISTU AIZDEVUMU FONDI, mums ir īpašs piedāvājums, mēs piedāvājam jums platformu, kurā jūs varat izmantot aizdevumu ar procentu likmi 3% interesantā laika posmā no 1 līdz 35 gadiem, mēs esam uzticami, uzticības cienīgi un likumīgi. Mēs piedāvājam aizdevumu no vismaz USD 5 000 līdz maksimāli USD 80 000 000: 00. Ieinteresētajiem klientiem laipni jāziņo mums caur uzņēmuma portālu, lai aizpildītu pieteikuma veidlapu, izmantojot WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

Ieva Vīriņa
pirms 1 gada
Nu jau pirms astoņiem gadiem, atbraucot mājās pēc otrā bērna piedzimšanas apsēdos gultā, skatijos uz rādībiņu autosēdeklītī un jutu - nāk, tuvojas hormonu, jo-jo vilnis. Gāžas pāri. Bet es to jau pazīstu, tas ir TAS. Paldies autorei! Šādi stāsti ir ļoti, ļoti, ļoti vajadzīgi. Jebkāda veida pieredze, arī cita stāsts ir sava veida pazīšana. Man nebija neviena šāda atkailināti tieša pieredzes stāsta. Un pirmā bērna pēcdzemdību pasaule bija satricinoša, vainas un baiļu pilna.

Laura Andermane
pirms 1 gada
Cik satricinošs bet nomierinošs, episks bet kodolīgs raksts. Tā tiešām ir pārdzimšana.. Paldies! :)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!